09 października 2020

25 września 2020 roku w Krośnie na terenie Nadleśnictwa Konstantynowo, odbyły się Mistrzostwa Gminy Mosina w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Na starcie zameldowały się prawie wszystkie reprezentacje pobliskich szkół, które zapragnęły zdobyć jak najwyższą lokatę i awansować do kolejnego etapu. Już od pierwszych zmian nasi uczniowie byli w ścisłej czołówce, wykazując się niebywałym hartem ducha i ogromną wiarą w siły własne i swojej drużyny. Po trzech, czterech zmianach już było widać wyraźne prowadzenie naszych sztafet, co tylko zmotywowało pozostałych do jeszcze większego zaangażowania w walce o złoto.

Skład zwycięskiej drużyny dziewcząt:

Marta Piotrowska V A, Julia Żelazna VI B, Dominika Florek VI A, Zuzanna Lulka VII B, Roksana Deska VII B, Lena Skalska VI D (rezerwa).

Skład zwycięskiej drużyny chłopców:

Mateusz Jankowiak IV A, Piotr Gadziński V A, Oskar Wojtyniak V B, Jarosław Kaczmarek VII B, Filip Podstawa VII C, Oliwier Borus VII D, Ksawery Zimowski V A (rezerwa)

Gratulacje!

Mistrzostwa Gminy Mosina w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Igrzyska Dzieci