12 marca 2024

W czwartek 7 marca 2024 r. odbyły się szkolne eliminacje klas I – III konkursu recytatorskiego „Wiosenne przebudzenie”. Laureat konkursu będzie reprezentował szkołę w eliminacjach gminnych, które odbędą się w Mosińskim Ośrodku Kultury 13 marca. W tym roku poziom konkursu był bardzo wysoki, najmłodsi uczestnicy recytując wybrane przez siebie wiersze wykazali się znajomością tekstu, doskonałą dykcją oraz wspaniałym wrażeniem artystycznym. Jury w składzie: pani Barbara Misiarz, pani Dorota Szczepaniak i pani Katarzyna Banaszyk po burzliwych obradach wyłoniło zwycięzców konkursu:

I miejsce – Jeremiasz Stefański kl. II c

II miejsce – Jagoda Cyranik kl. III b

III miejsce – Teodor Orkiszewski kl. II a

Zostały również przyznane trzy wyróżnienia, które otrzymali: Natalia Reszel kl. Ib, Józef Kunicki kl.II c, Amelia Domagała kl. III b. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami i upominkami. Serdecznie gratulujemy wszystkim wykonawcom, a Jeremiaszowi życzymy powodzenia w eliminacjach gminnych.

Konkurs recytatorski dla klas I-III
„Wiosenne przebudzenie”